Towarzystwo Sportowe KOSET
Chińczycy z Pekinu przeciwko kadetom TS Koset. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 29 kwietnia 2019 20:15

Chińczycy z Pekinu przeciwko kadetom TS Koset.

We wtorek 30 kwietnia czeka nas ciekawy mecz towarzyski pomiędzy TS Koset a zawodnikami chińskimi przebywającymi na rocznym zgrupowaniu w Gdańsku a reprezentującymi Uniwersytet w Pekinie. Początek spotkania o godz. 12.30 w hali na os. Lotnisko.

Poprawiony: wtorek, 30 kwietnia 2019 19:45
 
Ruszyły Kindery. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 29 kwietnia 2019 20:14

Ruszyły Kindery.

W naszym województwie ruszył największy turniej w Polsce dla dzieci uprawiających piłkę siatkową – Kinder+SPORT. TS Koset organizuje już szósty rok dla województwa kujawsko-pomorskiego mistrzostwa w mini siatkówce. W pierwszej fazie uczestniczyło 423 zawodników. 27 kwietnia odbyła się druga runda zawodów i wszystkie nasze zespoły awansowały do ścisłego finału, który odbędzie się 18 maja w hali na os. Lotnisko. Nasi zawodnicy uzyskali awans w każdej kategorii wiekowej na pierwszym miejscu w swoich grupach rozgrywkowych i będą rozstawieni w finale. Gratulacje.

Poprawiony: poniedziałek, 29 kwietnia 2019 20:15
 
Sukcesy młodych. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 25 marca 2019 20:00

Sukcesy młodych.

Uczniowie SP 21 a zarazem zawodnicy TS Koset’u osiagaja w rozgrywasz na szczeblu szkolnym sukcesy, jakich Grudziądz nie miał wiele lat. W mini siatkówce chłopcy zdobyli srebrny medal w województwie, dziewczynki awansowały do finału i Czekaja na turniej. Gimnazjaliści z SP 21 zajęli drugie miejsce po zaciętym pojedynku w finale wojewódzkim. Dziewczęta 28 marca powalczą o złoto. To wyniki bez precedensu. Warto dać tym młodym sportowcom możliwość zdobywania szlifów siatkarskich na wyższym poziomie w naszym mieście. Szkoda to zaprzepaścić.

 
XXI Międzynarodowy Maraton Kadetów w Łebie. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 25 marca 2019 19:58

XXI Międzynarodowy Maraton Kadetów w Łebie.

Losowanie sprawiło, że trafiliśmy do najsilniejszej grupy reprezentacją Chin, AZS Nysa i AZS Olsztyn. Mecze odbywały się do dwóch setów bez względu na wynik. Z Chińczykami przegraliśmy, z Nysa osiągnęliśmy remis a z Olsztynem wygraliśmy. Pozostałe mecze ułożyły się tak, że różnica dwóch małych punktów zajęliśmy trzecie miejsce w grupie i to spowodowało walkę o dalsze lokaty. Kolejni rywale to Powiat Kołobrzeski, Green Volley Ełk i KPS Siedlce. Te mecze wygraliśmy po 2:0 i ostatecznie kadeci zajęli IX miejsce. Wśród najlepszych zawodników turnieju znalazł się Bartek Grzona, wyróżniony statuetką. Brawo. To było dobre przetarcie przed ćwiartkami.

 
Powołanie dla Kacpra. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 25 marca 2019 20:01

Powołanie dla Kacpra.

Kolejne powołanie zawodnika TS Koset do kadry narodowej!!!!!!!!

Po Natalii Bandurskiej, przyszła kolej na Kacpra Krzemińskiego, który został powołany do kadry narodowej U-15 przygotowującej się do Mistrzostw Europy.

To wielki zaszczyt dla Klubu i Grudziądza mieć w swoich szeregach tak utalentowanych zawodników.

Poprawiony: poniedziałek, 25 marca 2019 20:03
 
½ FMP nie dla kadetów Kosetu. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 25 marca 2019 19:58

½ FMP nie dla kadetów Kosetu.

Mimo bojowego nastawienia , nie daliśmy rady rywalom, choć pojawiały się momenty wyrównanej walki. Zagraliśmy o V miejsce ze Stoczniowcem Darłowo i na tej pozycji zakończyliśmy rywalizację w Nysie. Mocni przeciwnicy, dużo doświadczeń i nauki na przyszłość. Tymek Kaleta otrzymał statuetkę najlepszego zawodnika. Brawo za walkę i postawę na boisku.

 
Kadeci w ¼ FMP. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 25 lutego 2019 11:02

Kadeci w ¼ FMP.

W miniony czwartek w siedzibie PZPS odbyło się losowanie grup ¼ Finału Mistrzostw Polski. Trafiliśmy na silną grupę. Rywalizować będziemy z Gwardią Wrocław i Jastrzębskim Węglem. My czujemy się mocno i utytułowane kluby nas nie przerażają. Łatwo skóry nie sprzedamy. Początek zmagań 8-10 marca we Wrocławiu.

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 35
 

Urząd Miasta

Gerke

Venus

BH

Krazet

Kris-Druk

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 

Licznik

Odsłon : 446632