Towarzystwo Sportowe KOSET
Chińczycy górą. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 06 maja 2019 07:01

Chińczycy górą.

Bardzo ciekawy mecz rozegrali kadeci Kosetu z zawodnikami szklącymi się w Gdańsku pod okiem krajowych szkoleniowców, a pochodzącymi z Chin i oficjalnie reprezentującymi Uniwersytet w Pekinie. Mecz zakontraktowany został na pięć setów. Wszystkie były emocjonujące, trzymające w napięciu do ostatniej piłki. Ostatecznie TS Koset przegrał 1:4. Obie strony umówiły się na kolejne spotkanie w Gdańsku. Po meczu pojechaliśmy na starówkę, Górę zamkową. Gościom bardzo się nasze miasto podobało – szczególnie na Klimku. Na koniec byliśmy w grudziądzkiej fabryce czekoladek. Wszystkim smakowały miejscowe łakocie.

Poprawiony: poniedziałek, 06 maja 2019 07:01
 
Chińczycy z Pekinu przeciwko kadetom TS Koset. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 29 kwietnia 2019 20:15

Chińczycy z Pekinu przeciwko kadetom TS Koset.

We wtorek 30 kwietnia czeka nas ciekawy mecz towarzyski pomiędzy TS Koset a zawodnikami chińskimi przebywającymi na rocznym zgrupowaniu w Gdańsku a reprezentującymi Uniwersytet w Pekinie. Początek spotkania o godz. 12.30 w hali na os. Lotnisko.

Poprawiony: wtorek, 30 kwietnia 2019 19:45
 
Powołanie dla Kacpra. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 25 marca 2019 20:01

Powołanie dla Kacpra.

Kolejne powołanie zawodnika TS Koset do kadry narodowej!!!!!!!!

Po Natalii Bandurskiej, przyszła kolej na Kacpra Krzemińskiego, który został powołany do kadry narodowej U-15 przygotowującej się do Mistrzostw Europy.

To wielki zaszczyt dla Klubu i Grudziądza mieć w swoich szeregach tak utalentowanych zawodników.

Poprawiony: poniedziałek, 25 marca 2019 20:03
 
½ FMP nie dla kadetów Kosetu. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 25 marca 2019 19:58

½ FMP nie dla kadetów Kosetu.

Mimo bojowego nastawienia , nie daliśmy rady rywalom, choć pojawiały się momenty wyrównanej walki. Zagraliśmy o V miejsce ze Stoczniowcem Darłowo i na tej pozycji zakończyliśmy rywalizację w Nysie. Mocni przeciwnicy, dużo doświadczeń i nauki na przyszłość. Tymek Kaleta otrzymał statuetkę najlepszego zawodnika. Brawo za walkę i postawę na boisku.

 
Ruszyły Kindery. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 29 kwietnia 2019 20:14

Ruszyły Kindery.

W naszym województwie ruszył największy turniej w Polsce dla dzieci uprawiających piłkę siatkową – Kinder+SPORT. TS Koset organizuje już szósty rok dla województwa kujawsko-pomorskiego mistrzostwa w mini siatkówce. W pierwszej fazie uczestniczyło 423 zawodników. 27 kwietnia odbyła się druga runda zawodów i wszystkie nasze zespoły awansowały do ścisłego finału, który odbędzie się 18 maja w hali na os. Lotnisko. Nasi zawodnicy uzyskali awans w każdej kategorii wiekowej na pierwszym miejscu w swoich grupach rozgrywkowych i będą rozstawieni w finale. Gratulacje.

Poprawiony: poniedziałek, 29 kwietnia 2019 20:15
 
Sukcesy młodych. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 25 marca 2019 20:00

Sukcesy młodych.

Uczniowie SP 21 a zarazem zawodnicy TS Koset’u osiagaja w rozgrywasz na szczeblu szkolnym sukcesy, jakich Grudziądz nie miał wiele lat. W mini siatkówce chłopcy zdobyli srebrny medal w województwie, dziewczynki awansowały do finału i Czekaja na turniej. Gimnazjaliści z SP 21 zajęli drugie miejsce po zaciętym pojedynku w finale wojewódzkim. Dziewczęta 28 marca powalczą o złoto. To wyniki bez precedensu. Warto dać tym młodym sportowcom możliwość zdobywania szlifów siatkarskich na wyższym poziomie w naszym mieście. Szkoda to zaprzepaścić.

 
XXI Międzynarodowy Maraton Kadetów w Łebie. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 25 marca 2019 19:58

XXI Międzynarodowy Maraton Kadetów w Łebie.

Losowanie sprawiło, że trafiliśmy do najsilniejszej grupy reprezentacją Chin, AZS Nysa i AZS Olsztyn. Mecze odbywały się do dwóch setów bez względu na wynik. Z Chińczykami przegraliśmy, z Nysa osiągnęliśmy remis a z Olsztynem wygraliśmy. Pozostałe mecze ułożyły się tak, że różnica dwóch małych punktów zajęliśmy trzecie miejsce w grupie i to spowodowało walkę o dalsze lokaty. Kolejni rywale to Powiat Kołobrzeski, Green Volley Ełk i KPS Siedlce. Te mecze wygraliśmy po 2:0 i ostatecznie kadeci zajęli IX miejsce. Wśród najlepszych zawodników turnieju znalazł się Bartek Grzona, wyróżniony statuetką. Brawo. To było dobre przetarcie przed ćwiartkami.

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 35
 

Urząd Miasta

Gerke

Venus

BH

Krazet

Kris-Druk

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Licznik

Odsłon : 474112