Towarzystwo Sportowe KOSET
Początek zmagań ligowych. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
wtorek, 01 października 2019 19:48

Początek zmagań ligowych.

Podany został na stronie www.kpzps.pl terminarz zmagań ligowych. Dziewczęta zaczynają 19 października we własnej hali, młodzicy 20 października w Bydgoszczy. Kadeci 9 października meczem u siebie z Budowlanką Toruń.

 
Młodziczki na turnieju w Mniszku. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
wtorek, 01 października 2019 19:47

Młodziczki na turnieju w Mniszku.

Przed sezonem rozgrywkowym młodziczki TS Koset przygotowywały się na turnieju organizowanym przez KS Stal. W grupie przyszło się zmierzyć z Budowlanymi Toruń i MOSiR Kętrzyn. 2:0 i 1:1 dało nam pierwsze miejsce w grupie. Kolejna faza to mecze o miejsca I-III. Z Jokerem Świecie przegraliśmy 2:0 a z Culmenem Chełmno wygraliśmy w dwóch setach. Ostatecznie wracamy z pucharem za zajęcie drugiego miejsca w turnieju. Poza tym Julia Kwiecińska została najlepszą zawodniczką zespołu, a Marta Karpus najlepsza atakującą turnieju. Ten turniej to bardzo dobre przetarcie przed rozgrywkami ligowymi. Planujemy jeszcze raz uczestniczyć w podobnym turnieju. Początek zmagań ligowych 19 października.

 
Początek sezonu. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
wtorek, 10 września 2019 19:12

Początek sezonu.

Po sierpniowych obozach sportowych nasze młodziczki i młodzicy przystąpili do regularnych treningów przygotowujących do sezonu 2019/20. Dziewczęta pracowały na miejscu trenując dwa razy dziennie, a chłopcy przebywali w Łasinie gdzie odbywali trzy zajęcia dziennie. Od 2 września wszyscy mają 16 godzin w tygodniu zajęć treningowych. Plany mamy ambitne. Dziewczyny chcą „zapukać” do pierwszej ligi a chłopcy marzą o grze w  Finale Mistrzostw Polski.

W okresie wakacyjnym nasi zawodnicy również powoływani byli na obozy kadry wojewódzkiej i narodowej. Już we wrześniu na kolejne zgrupowania zaproszenie otrzymali: Kacper Krzemiński, Julia Osiewicz i Joanna Markowska.

 
Powołania do kadr. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 13 maja 2019 06:19

Powołania do kadr.

Trenerzy Artur Hofman i Jacek Nowak powołali zawodników na OOM. Wśród 12 powołanych jest pięciu chłopców naszego klubu -  Krupa Filip, Krzemiński Kacper, Krzemiński Jakub, Witkowski Jan, Strycharz Kacper. Od poniedziałku przebywać będą na zgrupowaniu, w środę w Bydgoszczy otrzymają powołania na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży a w czwartek wyjeżdżają na zawody, które odbywać się będą w Skarżysku Kamiennej. Trzymamy kciuki.

Kujawsko – Pomorski Związek Piłki  Siatkowej powołał zawodniczki  naszego klubu: Natalię Bandurską i Wiktorię Szpyrę na obóz sportowy  Kadry Nadziei Olimpijskiej. Obóz odbędzie się w Grudziądzu.

Poprawiony: poniedziałek, 13 maja 2019 07:12
 
Młodzicy w Białołęce PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 16 września 2019 08:24

Młodzicy w Białołęce.

W dniach 13-15.09.2019 zespół młodzików Jacka Nowaka był na silnie obsadzonym turnieju w Białołęce. Chłopcy sprawili nam miły prezent zajmując drugie miejsce, ustępując jedynie MOS Wola W-wa w tie breaku 15:13. Więcej szczegółów oraz zdjęcia na facebooku klubowym. Gratulacje.

Poprawiony: poniedziałek, 16 września 2019 08:25
 
Akademia Siatkówki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
wtorek, 10 września 2019 19:11

Akademia Siatkówki.

Ruszamy już po raz ósmy z Akademią Siatkówki dla najmłodszych. Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na spotkanie 17 września na pokaz umiejętności starszych dzieci oraz grup młodzieżowych. Po pokazie wszyscy będą mogli bawić się pod okiem wytrawnych trenerów. Zapraszamy na halę SP 21 o godz. 16.30. Zabierzcie stroje sportowe. Czekamy. Siatkówka to piękny sport.

Poprawiony: wtorek, 10 września 2019 19:12
 
Testy do klasy sportowej w IV LO. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 13 maja 2019 06:18

Testy do klasy sportowej w IV LO.

Przed chętnymi absolwentami szkół gimnazjalnych stoi po raz pierwszy szansa rozwoju przygody z siatkówką i jednocześnie kontynuacją nauki w szkole średniej. TS Koset jest patronem i współorganizatorem tej inicjatywy. Zapraszamy chętnych, którzy pragną uprawiać zawodniczo piłkę siatkową jednocześnie ucząc się w klasie sportowej w IV LO w Grudziądzu na testy sprawnościowe w poniedziałek 27 maja na godzinę 16.30 do hali sportowej SP 21 na oś. Lotnisko.

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 36
 

Urząd Miasta

Gerke

Venus

BH

Krazet

Kris-Druk

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości 

Licznik

Odsłon : 857640