Towarzystwo Sportowe KOSET
Kolejne powołanie do Kadry Polski U-15. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
czwartek, 24 października 2019 12:50

Kolejne powołanie do Kadry Polski U-15.

Z ogromną radością przyjęliśmy wiadomość, że Kacper Krzemiński otrzymał powołanie na obóz kadry w terminie 3-9.11.2019 r., który odbędzie się w Twardogórze. Chłopcy przygotowywać się będą do Mistrzostw Europy, które odbędą się w przyszłym roku. Gratulacje. Trzymamy kciuki.

 
Początek sezonu. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
środa, 23 października 2019 14:41

Początek sezonu.

Pierwsze mecze ligowe dla młodzików i młodziczek TS Koset. W sobotnie przedpołudnie rozgrywki ligowe rozpoczęli kadeci. W tej kategorii wiekowej klub wystawił zespół młodzików uzupełniony trójką kadetów. Po bardzo wyrównanym pojedynku nasi chłopcy ulegli kadetom Chemika Bydgoszcz. Trener Jacek Nowak po spotkaniu był bardzo zadowolony z postawy chłopaków. Wierzymy, że kolejne spotkania zakończą się korzystnym wynikiem, a w szczególności chodzi nam o nabywanie doświadczenia, które chcemy przełożyć na mecze młodzików w szczególności w fazie Mistrzostw Polski.

Młodziczki w sobotę a młodzicy w niedzielę wygrali swoje pojedynki. Chłopcy zajmują pierwsze miejsce w I lidze, a dziewczęta po gładkich wygranych awansowały do III ligi. Gratulacje. Wielkie podziękowania dla licznie przybyłych rodziców, którzy nie szczędzili gardeł trakcie dopingowania. Kolejne potyczki 26 i 27 października.

 
Konsultacja kadry SOS. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
wtorek, 15 października 2019 20:00

Konsultacja kadry SOS.

W sobotę 12 października w hali XI LO w Bydgoszczy odbyła się konsultacja  kadry S.O.S. chłopców z województwa kujawsko-pomorskiego rocznika 2006.
W konsultacji wzięło udział  20 uczniów z Bydgoszczy, Grudziądza, Nakła i Łochowa. W pierwszej części konsultacji przeprowadzone zostały testy oceniające potencjał motoryczny, a przeprowadzili je nauczyciele zaproszeni przez koordynatora wojewódzkiego - Jerzego Komorowskiego.
Część druga poświęcona była na trening techniczno-taktyczny, który przeprowadzili trenerzy kadry wojewódzkiej S.O.S. - Krzysztof Kowalczyk (SP60 Bydgoszcz) i Michał Nowak (ZSP3 Nakło).

Najlepszym, maksymalnym potencjałem, podczas tej konsultacji, wykazali się: Mateusz Zalewski (SP 5 Grudziądz), Jakub Krzemiński (SP 21 Grudziądz), Nikodem Dziki (SP 60 Bydgoszcz) oraz Sebastian Hibner (SP Łochowo) - wszyscy uzyskali po 12 punktów. Wszyscy nasi zawodnicy wypadli bardzo dobrze na treningu taktyczno-technicznym.
Konsultacja wojewódzka była okazją na wymianę doświadczeń w pracy szkoleniowej w swoich szkołach. Oprócz wymienionych trenerów kadry województwa obecni byli: Inga Ceglarska (SP4 Bydgoszcz), Maciej Kwiatkowski (SP 60 Bydgoszcz), Adam Przybylak (SP21 Grudziądz), Tomasz Grobelniak i Rafał Lorenc (obaj SP28 Toruń). Na konsultacji nad stanem i oceną zdrowia uczniów opiekę sprawował fizjoterapeuta Waldemar Kuczma.

 
Młodzicy grali w Starogardzie Gdańskim. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
wtorek, 01 października 2019 19:49

Młodzicy grali w Starogardzie Gdańskim.

Memoriał im. Macieja Olszewskiego w piłce siatkowej z naszymi młodzikami rozpoczął się od zwycięstw. AZS Olsztyn : Koset Grudziądz 0:2 , Stocznia Darłowo : Koset Grudziądz 0:2 . W drugiej fazie turnieju UMKS Jurand Malbork /Olimpijczyk Pruszcz Gdański - TS Koset 0:2 , KaEmKa Starogard Gdański TS Koset 2:1 . W finale wygrywamy z KaEmKa Starogard Gdański 2:0 . Mecz pełen emocji , ale pod kontrolą . Chłopcy wyciągnęli wnioski po wczorajszym dniu. Poprawiliśmy każdy element naszej gry a przede wszystkim zachowaliśmy spokój , który pozwolił nam realizować zadania . MVP turnieju został Kacper Krzemiński.

 
Sukces "4" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
środa, 23 października 2019 14:39

Sukces „4” na turnieju w Mniszku.

Nasza czwórka dziewcząt występowała w niedzielę na turnieju mini siatkówki w Mniszku. Po wygraniu wszystkich swoich pojedynków dziewczyny uplasowały się na pierwszym miejscu zdobywając okazały puchar. Wielkie gratulacje i podziękowania dla taty Oliwii Wieczorkowskiej za pomoc.

 
Kolejne powołania do kadr. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
wtorek, 08 października 2019 19:07

Kolejne powołania do kadr.

Dopiero wrócili ze zgrupowania powołani do kadry naszego województwa młodzicy (Kacper Krzemiński, Jakub Krzemiński, Kacper Strycharz, Jakub Kitowski, Michał Strzeszewski, Nikodem Grajewski, Dawid Dembek) a już przyszły do klubu kolejne. Trener koordynator Siatkarskich Ośrodków Szkolnych powołał na konsultację Radosława Zimnego, Bartosza Niedbalskiego, Jakuba Krzemińskiego oraz Julię Osiewicz i Joannę Markowską. Julia Osiewicz otrzymała jednocześnie zaproszenie na zgrupowanie kadry narodowej przygotowującej się w przyszłym roku do Mistrzostw Europy. Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom ogromnie gratulujemy i życzymy powodzenia.

 
Początek zmagań ligowych. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
wtorek, 01 października 2019 19:48

Początek zmagań ligowych.

Podany został na stronie www.kpzps.pl terminarz zmagań ligowych. Dziewczęta zaczynają 19 października we własnej hali, młodzicy 20 października w Bydgoszczy. Kadeci 9 października meczem u siebie z Budowlanką Toruń.

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 36
 

Urząd Miasta

Gerke

Venus

BH

Krazet

Kris-Druk

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Licznik

Odsłon : 747780