Towarzystwo Sportowe KOSET
Ligowe weekendy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 05 listopada 2018 07:21

Ligowe weekendy.

Ten i poprzedni weekend również pod znakiem wygranych TS Koset. Młodziczki osiągają kolejne sukcesy i awanse do wyższej ligii. Dwie wygrane pozwoliły wskoczyć do IV Ligii Młodziczek. Super dziewczyny. Młodzicy utrzymali się w I Lidze. Obie drużyny mają doskonałą pozycję w następnej kolejce punktowanej. Trzymamy kciuki. Kadeci po przegranej 3:1 z Chemikiem I, wygrali z AZS Toruń i plasują się na trzecim miejscu w lidze. Za tydzień we własnej hali zagrają z Budowlanką Toruń. Liczymy na kolejne trzy punkty. Zdjęcia i filmiki na facebooku Kosetu.

Poprawiony: poniedziałek, 05 listopada 2018 07:23
 
Ligowy weekend. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
wtorek, 23 października 2018 12:59

Ligowy weekend.

Sobota i niedziela stała pod znakiem zmagań we wszystkich kategoriach. W sobotę swój drugi mecz rozegrali kadeci. Mecz bez historii. Chemik II ani przez chwilę nie zagroził naszym chłopakom, którzy rozegrali mecz w rekordowym czasie – 59 minut. Dziękujemy za gorący doping płynący z trybun.

Również w sobotę swoje występy zainaugurowały młodziczki pod wodzą trenera Wojciecha Rutynowskiego. Młode zawodniczki swój pierwszy mecz w lidze przegrały z Jokerem Świecie, ale następny z Kamieniem Krajeńskim wygrały. To dobrze wróży na przyszłość.

Młodzicy trenera Jacka Nowaka w Bydgoszczy zmierzyli się w swoim pierwszym występie z AZS Toruń, odnosząc zwycięstwo. Drugie spotkanie z Chemikiem po zaciętym pojedynku nasi chłopcy przegrali dopiero w tie breaku.

Młodziczki i młodzicy pierwsze dwie kolejki mają niepunktowane, ale ustawiają zespoły na odpowiednim miejscu w tabeli. Nasze zespoły pozostają na swoim miejscu po pierwszych pojedynkach.

 
Nasi na TNO. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 15 października 2018 06:34

Nasi na TNO.

Powołanie do kadry województwa kujawsko-pomorskiego na turniej talentów -w Spale ( 7-9.10.2018 r.) otrzymali Bartosz Grzona i Mikołaj Witkowski. Obaj zaprezentowali się znakomicie. Wraz z zespołem ostatecznie nasza reprezentacja zajęła IV miejsce w Polsce nieznacznie przegrywając z łódzkim walkę o brąz. Ponadto Bartek został zakwalifikowany do kadry Polski w siatkówce plażowej. Ogromne gratulacje.

 
Powołanie do kadry narodowej. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 10 lipca 2018 20:30

Powołanie do kadry narodowej.

Natalia Bandurska jako pierwsza zawodniczka w historii klubu otrzymała powołanie do kadry U16/U17. Zgrupowanie odbędzie się w lipcu w Białej Podlaskiej. Dziewczyny przygotowywać się będą do meczów kwalifikacyjnych do Mistrzostw Europy. Gratulacje i trzymamy kciuki.N

 
Ruszyli kadeci. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 15 października 2018 06:35

Ruszyli kadeci.

W minioną sobotę ruszyła liga kadetów. Nasz zespół zainaugurował sezon w Bydgoszczy z trzecim Chemikiem. Był to udany występ. Wygraliśmy 3:1. Szczegóły wyników i tabele rozgrywek na www.kpzps.pl. Kolejny mecz w najbliższą sobotę w naszej hali o godz. 10.00. Zapraszamy.

 
Koset PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 30 września 2018 17:33

Towarzystwo Sportowe KOSET oraz Szkota Podstawowa nr 21 zapraszają wszystkie dzieci w wieku 6-11 lat do uczestnictwa w Akademii Siatkówki.
Zajęcia odbywać się będą 2 razy w tygodniu.

Każdy członek Akademii otrzyma strój sportowy, brać będzie udziat w rozgrywkach mini pitki siatkowej oraz kibicować będzie na żywo drużynom biorącym udziat w rozgrywkach Plus Ligii.

ZAJĘCIA DLA DZIECI W WIEKU 6-8 LAT
(zerówka,1 i 2 klasa): poniedziałki 17.00-18.30 i środy 18.00-19.30.

ZAJĘCIA DLA DZIECI W WIEKU 9-11 LAT
(trzecia i czwarta klasa): poniedziałki U.30-16.00 i czwartki 16.00-17.30.

Więcej…
 
MISTRZOSTW POLSKI PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
wtorek, 10 lipca 2018 20:01

Mamy BRĄZ MISTRZOSTW POLSKI  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W dniach 6-8 lipca 2018 r. w Zabrzu nasi zawodnicy walczyli o Mistrzostwo Polski Kinder+SPORT. Po rozegraniu wielu pojedynków ostatecznie uplasowali się na trzecim miejscu zdobywając BRĄZOWY MEDAL MISTRZOSTW POLSKI w kategorii „czwórek”. To piękny prezent na 15-to lecie naszego klubu. Wielkie gratulacje dla zawodników i trenera.

Skład drużyny: Kacper Krzemiński, Jakub Krzemiński, Filip Krupa, Jan Witkowski, Oliwier Czarnecki, Jakub Kitowski, trener Jacek Nowak

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 32
 

Urząd Miasta

Gerke

Venus

BH

Krazet

Kris-Druk

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 

Licznik

Odsłon : 351254