Towarzystwo Sportowe KOSET
Młodziczki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 02 grudnia 2019 07:36

 

Młodziczki w III lidze.

Młodziczki Kosetu nie sprostały oczekiwaniom pozostania w II lidze. Uległy Tucholance i Włocławkowi. W przyszłym tygodniu ponownie będą walczyć o powrót do wyższej ligi. Do pokonania będą Stal i Culmen.

 

 
Młodzicy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 02 grudnia 2019 07:36

Młodzicy potwierdzają dominację.

Kolejne punktowane zmagania młodzików potwierdzają, że chłopcy zdominują ligowe potyczki. Na tą chwilę nie ma zespołu, który im może zagrozić. Tym razem pokonali Budowlankę i Chemika. Kolejne spotkania w przyszłym tygodniu.

 

 
MINI. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
środa, 13 listopada 2019 19:56

MINI.

Chłopcy grający w młodszych kategoriach – mini siatkówka – byli w ubiegłym tygodniu na obozie w Wałczu. Przez tydzień szlifowali formę a na zakończenie występowali w turnieju „trójek”. Na 20 zespołów zajęli wysokie szóste miejsce. Gratulacje. Więcej informacji na facebooku.

 
Młodziczki i młodzicy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
środa, 13 listopada 2019 19:54

 

Młodziczki i młodzicy.

Dziewczyny czeka ciekawy turniej ligowy we własnej hali 23 listopada. Spotkają się ze Stalą i II Pałacem mając ogromną chęć wejścia do II ligi. Chłopcy przygotowują się na Chemik i Trójkę Nakło.  Turniej 24 listopada. Jesteśmy faworytem, ale trzeba być skoncentrowanym przez całe spotkanie.

 
Pełna pula ligowa dla Kosetu. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 25 listopada 2019 08:15

Pełna pula ligowa dla Kosetu.

Wspaniale zakończył się weekend dla zawodniczek i zawodników TS Koset. Wszystkie mecze wygraliśmy. Na początek kadeci w szybkim meczu pokonali na wyjeździe Lniano. W sobotę do rozgrywek przystąpiły młodziczki. Dwa mecze w tym derby stały po stronie naszych dziewczyn. Niepotrzebnie odrobinę nerwowości wdało się w meczu z Pałacem i w pierwszej partii po prowadzeniu 19:12 dziewczyny oddały seta. W drugim i trzecim koncentracja była na właściwym poziomie i gładko doprowadziły do zwycięstwa. W drugim pojedynku ze Stalą podobnie zakończył się pierwszy set. To znaczy przy stanie 21:14 dla Kosetu, nastąpił regres i set zakończył się wynikiem 27:29 dla Stalówek. Drugi set, po rzeczowej rozmowie przed rozpoczęciem drugiej partii, trwał 24 minuty i zakończył się wynikiem 25:16. Podtrzymanie właściwej koncentracji i determinacja zwycięstwa wszystkich zawodniczek spowodowały, że trzeci set zakończył się do dziewięciu. Te zwycięstwa dały dziewczynom historyczny awans do drugiej ligi. Wszystkie zasługują na gratulacje. Radość była ogromna. Zawodniczek, trenerów i licznie zgromadzonych rodziców i kolegów z klasy. W niedzielę młodzicy pojechali do Bydgoszczy. Nie było trudno. Nakło i Chemik pokonani. Jesteśmy dalej w pierwszej lidze, budując pozycję lidera. Wielkie brawa. Dziękujemy za dobre emocje.

Poprawiony: poniedziałek, 25 listopada 2019 08:16
 
Kadra K-PZPS. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 13 listopada 2019 19:55

Kadra K-PZPS.

Nasi zawodnicy to trzon kadry wojewódzkiej młodzików. Kacper i Jakub Krzemińscy, Kacper Strycharz, Jan Witkowski, Michał Strzeszewski i Nikodem Grajewski otrzymali powołanie na zgrupowanie kadry naszego województwa, która odbędzie się w dniach 14-17 listopada. Trenerami są Artur Hoffmann i Jacek Nowak.

 
Ligowe potyczki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
środa, 13 listopada 2019 19:54

Ligowe potyczki.

Ostatni weekend stał pod znakiem kadetów. Na własnym parkiecie zmierzyli się z Budowlanką Toruń. Szybki mecz i wygrana naszych zawodników do 18, 18 i 20. Kolejne spotkanie za tydzień z Lnianem w ich ciasnej hali. Zawodnicy znają ten obiekt i dobrze się przygotują do tego meczu.

 

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 36
 

Urząd Miasta

Gerke

Venus

BH

Krazet

Kris-Druk

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 

Licznik

Odsłon : 857619