Towarzystwo Sportowe KOSET
Brąz na OOM PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 15 maja 2017 09:38

Brąz na OOM !!!!

Reprezentacja naszego  województwa z trójką zawodników TS Koset – Dawid Plichtowicz, Michał Osiecki, Kacper Chojnowski – na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży zajęli trzecią lokatę. W grupie eliminacyjnej wygrali swoje mecze z Łódzkim, Świętokrzyskim i Pomorskim. W 1/8 finału wygrali z mazowieckim i w ¼ trafili na Śląskie. Tu napotkali na duży opór i niestety ale musieli uznać wyższość chłopaków ze śląska. W walce o brązowy medal przyszło się zmierzyć z Podkarpackim. I mamy brązowy medal !!! W rozmowie z trenerem przed imprezą planem minimum było wyjście z grupy. Wielkie gratulacje. Skład kadry na OOM 2017 to 8 chłopców z Nakła, 1 z Bydgoszczy i 3 z Grudziądza (TS Koset).

Zdjęcia z wręczenia powołań oraz z turnieju:

https://goo.gl/photos/REBtAVSVLrwNywK29

https://goo.gl/photos/JZxSaSKHwcF6av1C9

Poprawiony: wtorek, 16 maja 2017 19:09
 
KINDER + SPORT PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
czwartek, 11 maja 2017 19:08

KINDER + SPORT w województwie zakończony sukcesami.
Ubiegły weekend upłynął nam na sportowo i z sukcesami.
29 i 30 kwietnia odbyły się finały turnieju KINDER +SPORT 2017.

Chłopcy rywalizowali w Grudziądzu zaś dziewczęta odwiedziły Świecie. KOSET Grudziądz w bardzo licznym składzie reprezentowali:

Więcej…
 
Nasi z powołaniami na OOM. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
wtorek, 09 maja 2017 07:04

Nasi z powołaniami na OOM.

A jednak dużym sukcesem zakończyła się konsultacja w Nakle przed OOM w Sulęcinie. Trener Sieżchuła postawił na naszą trójkę – to ogromne wyróżnienie -  Michał Osiecki-środkowy, Dawid Plichtowicz-przyjmujący, Kacper Chojnowski-libero otrzymali powołanie od trenera kadry na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży, która odbędzie się od najbliższego czwartku w Sulęcinie. W środę odbiorą oficjalne powołania do kadry i w drogę. Zadanie będzie trudne. Powodzenia. Jednocześnie są to pierwsi zawodnicy klubu, którzy uzyskali II klasę sportową PZPS. Gratulacje !!!

 
Kinder PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 24 kwietnia 2017 13:12

Kinder

Zarówno dziewczynki, jak i chłopcy w drugiej rundzie nie zawiedli. W każdej kategorii wiekowej mamy swoich przedstawicieli w Finale Wojewódzkim, który odbędzie się 29 kwietnia na hali na Lotnisku. Trzymamy kciuki i zapraszamy do dopingowania. Z każdej kategorii wiekowej tylko dwa zespoły otrzymają awans do Mistrzostw Polski.

 
TURNIEJ AKADEMII SIATKÓWKI PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
czwartek, 11 maja 2017 18:59

TURNIEJ  AKADEMII  SIATKÓWKI

W sobotnie przedpołudnie 6.05 najmłodsi siatkarze KOSETU-członkowie AKADEMII SIATKÓWKI, rozegrali turniej na hali widowiskowej  ZSO nr 5.
Akademia Siatkówki działa na terenie naszej szkoły już od 8 lat, a uczęszczają na nią dzieci klas I-IV SP.
Największym sukcesem dzieci akademickich w tym roku był awans do Finału Wojewódzkiego Turnieju KINDER+SPORT , a były to dwa zespoły chłopców: Maksymilian Chojnowski- 4 klasa z Mikołajem Kołosowskim -3 klasa(4 miejsce), oraz Jakub Szczecki i Dawid Dembek-4klasa z Szymonem Adelmanem-3klasa(11 miejsce).

Poprawiony: czwartek, 11 maja 2017 19:15
Więcej…
 
Powołania do kadry na OOM. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 24 kwietnia 2017 13:13

Powołania do kadry na OOM.

Trójka kadetów (Michał Osiecki-środkowy, Dawid Plichtowicz-przyjmujący, Kacper Chojnowski-libero) otrzymała powołanie od trenera kadry na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży, która odbędzie się na początku maja w Nowym Tomyślu. Powodzenia.

 
¼ FMP. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 24 kwietnia 2017 13:11

¼ FMP.

Turniej ¼ dla naszej drużyny nie przebiegł po naszej myśli. W Bydgoszczy spotkały się mocne drużyny-MOS Wola, MDK, Suwałki, Olsztyn, Chemik i Koset. W tym towarzystwie bardzo ciężko było wywalczyć awans do kolejnej rundy. Ostatecznie zajęliśmy szóstą lokatę. Byliśmy najmłodszą drużyną turnieju. Za rok powalczymy o lepszy wynik.

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 28
 

Urząd Miasta

Gerke

Venus

BH

Krazet

Kris-Druk

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 

Licznik

Odsłon : 314426