Towarzystwo Sportowe KOSET
MINI. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
środa, 13 listopada 2019 19:56

MINI.

Chłopcy grający w młodszych kategoriach – mini siatkówka – byli w ubiegłym tygodniu na obozie w Wałczu. Przez tydzień szlifowali formę a na zakończenie występowali w turnieju „trójek”. Na 20 zespołów zajęli wysokie szóste miejsce. Gratulacje. Więcej informacji na facebooku.

 
Kadra K-PZPS. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 13 listopada 2019 19:55

Kadra K-PZPS.

Nasi zawodnicy to trzon kadry wojewódzkiej młodzików. Kacper i Jakub Krzemińscy, Kacper Strycharz, Jan Witkowski, Michał Strzeszewski i Nikodem Grajewski otrzymali powołanie na zgrupowanie kadry naszego województwa, która odbędzie się w dniach 14-17 listopada. Trenerami są Artur Hoffmann i Jacek Nowak.

 
Ligowe potyczki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
środa, 13 listopada 2019 19:54

Ligowe potyczki.

Ostatni weekend stał pod znakiem kadetów. Na własnym parkiecie zmierzyli się z Budowlanką Toruń. Szybki mecz i wygrana naszych zawodników do 18, 18 i 20. Kolejne spotkanie za tydzień z Lnianem w ich ciasnej hali. Zawodnicy znają ten obiekt i dobrze się przygotują do tego meczu.

 

 
Kolejne powołanie do Kadry Polski U-15. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
czwartek, 24 października 2019 12:50

Kolejne powołanie do Kadry Polski U-15.

Z ogromną radością przyjęliśmy wiadomość, że Kacper Krzemiński otrzymał powołanie na obóz kadry w terminie 3-9.11.2019 r., który odbędzie się w Twardogórze. Chłopcy przygotowywać się będą do Mistrzostw Europy, które odbędą się w przyszłym roku. Gratulacje. Trzymamy kciuki.

 
Młodziczki i młodzicy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
środa, 13 listopada 2019 19:54

 

Młodziczki i młodzicy.

Dziewczyny czeka ciekawy turniej ligowy we własnej hali 23 listopada. Spotkają się ze Stalą i II Pałacem mając ogromną chęć wejścia do II ligi. Chłopcy przygotowują się na Chemik i Trójkę Nakło.  Turniej 24 listopada. Jesteśmy faworytem, ale trzeba być skoncentrowanym przez całe spotkanie.

 
Ligowy weekend. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 30 października 2019 11:27

Ligowy weekend.

Młodziczki swoje występy miały w Lnianie. W osłabieniu (brak Asi Markowskiej) oraz bardzo trudna sala-niska i wąska spowodowało, że nasze zawodniczki nie awansowały do drugiej ligi tylko pozostały w trzeciej. Mecz z Lnianem przegrały a z Chełmnem wygrały. Kolejna potyczka ligowa zaplanowana jest w Grudziądzu na własnej hali. Liczymy na dobra grę i awans do wyższej grupy. Wierzymy w Was dziewczyny.

Młodzicy natomiast nie mieli trudności ze swoimi przeciwnikami. W pierwszym meczu Chemik, w którym gra tylko trzech zawodników z Bydgoszczy nawet nie stawił oporu naszym chłopakom (25:9; 25:14). Grali jak w transie, nie musząc nawet rozwijać w pełni sił. Z Budowlanką było podobnie, nawet kiedy graliśmy drugim składem. Jesteśmy samodzielnym liderem. Tak trzymać.

Kadeci pojechali do Chemika i ulegli 3:2. Grali przeciwko dwa lata starszym kolegom. Kuriozalne jest, że w Chemiku występuje w pierwszej szóstce pięciu chłopców z Grudziądza i jeden z Torunia. We własnej hali wynik będzie odwrócony. Przynajmniej.

Poprawiony: środa, 30 października 2019 11:28
 
Początek sezonu. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
środa, 23 października 2019 14:41

Początek sezonu.

Pierwsze mecze ligowe dla młodzików i młodziczek TS Koset. W sobotnie przedpołudnie rozgrywki ligowe rozpoczęli kadeci. W tej kategorii wiekowej klub wystawił zespół młodzików uzupełniony trójką kadetów. Po bardzo wyrównanym pojedynku nasi chłopcy ulegli kadetom Chemika Bydgoszcz. Trener Jacek Nowak po spotkaniu był bardzo zadowolony z postawy chłopaków. Wierzymy, że kolejne spotkania zakończą się korzystnym wynikiem, a w szczególności chodzi nam o nabywanie doświadczenia, które chcemy przełożyć na mecze młodzików w szczególności w fazie Mistrzostw Polski.

Młodziczki w sobotę a młodzicy w niedzielę wygrali swoje pojedynki. Chłopcy zajmują pierwsze miejsce w I lidze, a dziewczęta po gładkich wygranych awansowały do III ligi. Gratulacje. Wielkie podziękowania dla licznie przybyłych rodziców, którzy nie szczędzili gardeł trakcie dopingowania. Kolejne potyczki 26 i 27 października.

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 36
 

Urząd Miasta

Gerke

Venus

BH

Krazet

Kris-Druk

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 

Licznik

Odsłon : 564080