Towarzystwo Sportowe KOSET
Młodzicy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 02 grudnia 2019 07:36

Młodzicy potwierdzają dominację.

Kolejne punktowane zmagania młodzików potwierdzają, że chłopcy zdominują ligowe potyczki. Na tą chwilę nie ma zespołu, który im może zagrozić. Tym razem pokonali Budowlankę i Chemika. Kolejne spotkania w przyszłym tygodniu.

 

 
Pełna pula ligowa dla Kosetu. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 25 listopada 2019 08:15

Pełna pula ligowa dla Kosetu.

Wspaniale zakończył się weekend dla zawodniczek i zawodników TS Koset. Wszystkie mecze wygraliśmy. Na początek kadeci w szybkim meczu pokonali na wyjeździe Lniano. W sobotę do rozgrywek przystąpiły młodziczki. Dwa mecze w tym derby stały po stronie naszych dziewczyn. Niepotrzebnie odrobinę nerwowości wdało się w meczu z Pałacem i w pierwszej partii po prowadzeniu 19:12 dziewczyny oddały seta. W drugim i trzecim koncentracja była na właściwym poziomie i gładko doprowadziły do zwycięstwa. W drugim pojedynku ze Stalą podobnie zakończył się pierwszy set. To znaczy przy stanie 21:14 dla Kosetu, nastąpił regres i set zakończył się wynikiem 27:29 dla Stalówek. Drugi set, po rzeczowej rozmowie przed rozpoczęciem drugiej partii, trwał 24 minuty i zakończył się wynikiem 25:16. Podtrzymanie właściwej koncentracji i determinacja zwycięstwa wszystkich zawodniczek spowodowały, że trzeci set zakończył się do dziewięciu. Te zwycięstwa dały dziewczynom historyczny awans do drugiej ligi. Wszystkie zasługują na gratulacje. Radość była ogromna. Zawodniczek, trenerów i licznie zgromadzonych rodziców i kolegów z klasy. W niedzielę młodzicy pojechali do Bydgoszczy. Nie było trudno. Nakło i Chemik pokonani. Jesteśmy dalej w pierwszej lidze, budując pozycję lidera. Wielkie brawa. Dziękujemy za dobre emocje.

Poprawiony: poniedziałek, 25 listopada 2019 08:16
 
Kadra K-PZPS. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 13 listopada 2019 19:55

Kadra K-PZPS.

Nasi zawodnicy to trzon kadry wojewódzkiej młodzików. Kacper i Jakub Krzemińscy, Kacper Strycharz, Jan Witkowski, Michał Strzeszewski i Nikodem Grajewski otrzymali powołanie na zgrupowanie kadry naszego województwa, która odbędzie się w dniach 14-17 listopada. Trenerami są Artur Hoffmann i Jacek Nowak.

 
Ligowe potyczki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
środa, 13 listopada 2019 19:54

Ligowe potyczki.

Ostatni weekend stał pod znakiem kadetów. Na własnym parkiecie zmierzyli się z Budowlanką Toruń. Szybki mecz i wygrana naszych zawodników do 18, 18 i 20. Kolejne spotkanie za tydzień z Lnianem w ich ciasnej hali. Zawodnicy znają ten obiekt i dobrze się przygotują do tego meczu.

 

 
MINI. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
środa, 13 listopada 2019 19:56

MINI.

Chłopcy grający w młodszych kategoriach – mini siatkówka – byli w ubiegłym tygodniu na obozie w Wałczu. Przez tydzień szlifowali formę a na zakończenie występowali w turnieju „trójek”. Na 20 zespołów zajęli wysokie szóste miejsce. Gratulacje. Więcej informacji na facebooku.

 
Młodziczki i młodzicy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
środa, 13 listopada 2019 19:54

 

Młodziczki i młodzicy.

Dziewczyny czeka ciekawy turniej ligowy we własnej hali 23 listopada. Spotkają się ze Stalą i II Pałacem mając ogromną chęć wejścia do II ligi. Chłopcy przygotowują się na Chemik i Trójkę Nakło.  Turniej 24 listopada. Jesteśmy faworytem, ale trzeba być skoncentrowanym przez całe spotkanie.

 
Ligowy weekend. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 30 października 2019 11:27

Ligowy weekend.

Młodziczki swoje występy miały w Lnianie. W osłabieniu (brak Asi Markowskiej) oraz bardzo trudna sala-niska i wąska spowodowało, że nasze zawodniczki nie awansowały do drugiej ligi tylko pozostały w trzeciej. Mecz z Lnianem przegrały a z Chełmnem wygrały. Kolejna potyczka ligowa zaplanowana jest w Grudziądzu na własnej hali. Liczymy na dobra grę i awans do wyższej grupy. Wierzymy w Was dziewczyny.

Młodzicy natomiast nie mieli trudności ze swoimi przeciwnikami. W pierwszym meczu Chemik, w którym gra tylko trzech zawodników z Bydgoszczy nawet nie stawił oporu naszym chłopakom (25:9; 25:14). Grali jak w transie, nie musząc nawet rozwijać w pełni sił. Z Budowlanką było podobnie, nawet kiedy graliśmy drugim składem. Jesteśmy samodzielnym liderem. Tak trzymać.

Kadeci pojechali do Chemika i ulegli 3:2. Grali przeciwko dwa lata starszym kolegom. Kuriozalne jest, że w Chemiku występuje w pierwszej szóstce pięciu chłopców z Grudziądza i jeden z Torunia. We własnej hali wynik będzie odwrócony. Przynajmniej.

Poprawiony: środa, 30 października 2019 11:28
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 36
 

Urząd Miasta

Gerke

Venus

BH

Krazet

Kris-Druk

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Licznik

Odsłon : 747778