Towarzystwo Sportowe KOSET
"4" w Koronowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 16 grudnia 2019 10:21

„4” w Koronowie.

Dziewczynki w czwórkach walczyły w Koronowie. Osiem zespołów walczyło w dwóch grupach. Wygrana z Pałacem, Lnianem i Małą Nieszawką dała nam awans z pierwszego miejsca. Pierwszy wygrany gładko mecz z Lnianem, który pretenduje do awansu do MP, uśpił naszą czujność i pojedynek finałowy odwrócił się na korzyść przeciwnika. Ostatecznie dziewczyny uplasowały się na drugiej pozycji. Wiemy co poprawić. Kolejna walka 5 stycznia.

 
Młodziczki w II lidze. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 09 grudnia 2019 12:25

Młodziczki w II lidze.

Ligowa sobota dla młodziczek była niezwykle udana. Dwa pojedynki z Culmenem i Stalą okazały się dla naszych dziewczyn niezbyt trudne. Z Culmenem grały po raz pierwszy, a mecz ze Stalą to zawsze wzbudzający większe emocje niż normalnie. Derby rządzą się swoimi regułami. Kolejny raz na naszą korzyść. Dziewczyny w nowych strojach weszły do II ligi. Zrobimy wszystko, żeby się utrzymać. Gratulacje. Dziękujemy za doping wszystkim rodzicom – z Chełmna i Grudziądza. Stworzyliście gorącą atmosferę.

Poprawiony: poniedziałek, 09 grudnia 2019 12:25
 
„4” dziewcząt bezkonkurencyjne. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 02 grudnia 2019 07:37

„4” dziewcząt bezkonkurencyjne.

W Chełmnie odbył się turniej mini siatkówki dziewcząt. W kategorii „czwórek” występowały nasze dziewczyny. Walczyły z zespołami z Chełmna, Świecia, Bydgoszczy, Tucholi i Grudziądza. W rundzie zasadniczej rozegraliśmy pięć spotkań. Z pierwszego miejsca weszliśmy do finału. Tu czekały nas kolejne trzy spotkania. Również wygrane. Żadna z drużyn nie stawiła większego oporu. Pierwsze miejsce zasłużenie przypadło ekipie TS Koset. Za nami Pałac Bydgoszcz i Tucholanka Tuchola

 
Młodzicy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 02 grudnia 2019 07:36

Młodzicy potwierdzają dominację.

Kolejne punktowane zmagania młodzików potwierdzają, że chłopcy zdominują ligowe potyczki. Na tą chwilę nie ma zespołu, który im może zagrozić. Tym razem pokonali Budowlankę i Chemika. Kolejne spotkania w przyszłym tygodniu.

 

 
Potyczki kadetów. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 09 grudnia 2019 12:24

Potyczki kadetów.

Wyjazd do Bydgoszczy na mecz kadetów nie był jednostronny. Nasi młodzicy walczyli dzielnie, ale zabrakło spokojnej głowy i wiary w zwycięstwo. Panowie jesteście już gotowi na zwycięstwa z Chemikiem nie tylko w swojej kategorii wiekowej.

 

 

 
Młodziczki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 02 grudnia 2019 07:36

 

Młodziczki w III lidze.

Młodziczki Kosetu nie sprostały oczekiwaniom pozostania w II lidze. Uległy Tucholance i Włocławkowi. W przyszłym tygodniu ponownie będą walczyć o powrót do wyższej ligi. Do pokonania będą Stal i Culmen.

 

 
Pełna pula ligowa dla Kosetu. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 25 listopada 2019 08:15

Pełna pula ligowa dla Kosetu.

Wspaniale zakończył się weekend dla zawodniczek i zawodników TS Koset. Wszystkie mecze wygraliśmy. Na początek kadeci w szybkim meczu pokonali na wyjeździe Lniano. W sobotę do rozgrywek przystąpiły młodziczki. Dwa mecze w tym derby stały po stronie naszych dziewczyn. Niepotrzebnie odrobinę nerwowości wdało się w meczu z Pałacem i w pierwszej partii po prowadzeniu 19:12 dziewczyny oddały seta. W drugim i trzecim koncentracja była na właściwym poziomie i gładko doprowadziły do zwycięstwa. W drugim pojedynku ze Stalą podobnie zakończył się pierwszy set. To znaczy przy stanie 21:14 dla Kosetu, nastąpił regres i set zakończył się wynikiem 27:29 dla Stalówek. Drugi set, po rzeczowej rozmowie przed rozpoczęciem drugiej partii, trwał 24 minuty i zakończył się wynikiem 25:16. Podtrzymanie właściwej koncentracji i determinacja zwycięstwa wszystkich zawodniczek spowodowały, że trzeci set zakończył się do dziewięciu. Te zwycięstwa dały dziewczynom historyczny awans do drugiej ligi. Wszystkie zasługują na gratulacje. Radość była ogromna. Zawodniczek, trenerów i licznie zgromadzonych rodziców i kolegów z klasy. W niedzielę młodzicy pojechali do Bydgoszczy. Nie było trudno. Nakło i Chemik pokonani. Jesteśmy dalej w pierwszej lidze, budując pozycję lidera. Wielkie brawa. Dziękujemy za dobre emocje.

Poprawiony: poniedziałek, 25 listopada 2019 08:16
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 7 z 36
 

Urząd Miasta

Gerke

Venus

BH

Krazet

Kris-Druk

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

Licznik

Odsłon : 564112