aktualności
Młodziczki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 02 grudnia 2019 07:36

 

Młodziczki w III lidze.

Młodziczki Kosetu nie sprostały oczekiwaniom pozostania w II lidze. Uległy Tucholance i Włocławkowi. W przyszłym tygodniu ponownie będą walczyć o powrót do wyższej ligi. Do pokonania będą Stal i Culmen.

 

 
Młodzicy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 02 grudnia 2019 07:36

Młodzicy potwierdzają dominację.

Kolejne punktowane zmagania młodzików potwierdzają, że chłopcy zdominują ligowe potyczki. Na tą chwilę nie ma zespołu, który im może zagrozić. Tym razem pokonali Budowlankę i Chemika. Kolejne spotkania w przyszłym tygodniu.

 

 
Pełna pula ligowa dla Kosetu. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 25 listopada 2019 08:15

Pełna pula ligowa dla Kosetu.

Wspaniale zakończył się weekend dla zawodniczek i zawodników TS Koset. Wszystkie mecze wygraliśmy. Na początek kadeci w szybkim meczu pokonali na wyjeździe Lniano. W sobotę do rozgrywek przystąpiły młodziczki. Dwa mecze w tym derby stały po stronie naszych dziewczyn. Niepotrzebnie odrobinę nerwowości wdało się w meczu z Pałacem i w pierwszej partii po prowadzeniu 19:12 dziewczyny oddały seta. W drugim i trzecim koncentracja była na właściwym poziomie i gładko doprowadziły do zwycięstwa. W drugim pojedynku ze Stalą podobnie zakończył się pierwszy set. To znaczy przy stanie 21:14 dla Kosetu, nastąpił regres i set zakończył się wynikiem 27:29 dla Stalówek. Drugi set, po rzeczowej rozmowie przed rozpoczęciem drugiej partii, trwał 24 minuty i zakończył się wynikiem 25:16. Podtrzymanie właściwej koncentracji i determinacja zwycięstwa wszystkich zawodniczek spowodowały, że trzeci set zakończył się do dziewięciu. Te zwycięstwa dały dziewczynom historyczny awans do drugiej ligi. Wszystkie zasługują na gratulacje. Radość była ogromna. Zawodniczek, trenerów i licznie zgromadzonych rodziców i kolegów z klasy. W niedzielę młodzicy pojechali do Bydgoszczy. Nie było trudno. Nakło i Chemik pokonani. Jesteśmy dalej w pierwszej lidze, budując pozycję lidera. Wielkie brawa. Dziękujemy za dobre emocje.

Poprawiony: poniedziałek, 25 listopada 2019 08:16
 
MINI. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
środa, 13 listopada 2019 19:56

MINI.

Chłopcy grający w młodszych kategoriach – mini siatkówka – byli w ubiegłym tygodniu na obozie w Wałczu. Przez tydzień szlifowali formę a na zakończenie występowali w turnieju „trójek”. Na 20 zespołów zajęli wysokie szóste miejsce. Gratulacje. Więcej informacji na facebooku.

 
Kadra K-PZPS. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 13 listopada 2019 19:55

Kadra K-PZPS.

Nasi zawodnicy to trzon kadry wojewódzkiej młodzików. Kacper i Jakub Krzemińscy, Kacper Strycharz, Jan Witkowski, Michał Strzeszewski i Nikodem Grajewski otrzymali powołanie na zgrupowanie kadry naszego województwa, która odbędzie się w dniach 14-17 listopada. Trenerami są Artur Hoffmann i Jacek Nowak.

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 47
 

Urząd Miasta

Gerke

Venus

BH

Krazet

Kris-Druk

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Licznik

Odsłon : 575904