aktualności
Turniej w Starogardzie Gdańskim PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 16 grudnia 2019 10:22

Turniej w Starogardzie Gdańskim.

Chłopcy z kategoriach „2”, „3”, „4” ogrywali się w dobrze obsadzonym turnieju w Starogardzie. Zagrali dużo pojedynków i zbierają doświadczenie przed Kinderami. Pod okiem trenerki Dagmary Kosinskiej zajęli odpowiednio dwa trzecie i piąte miejsce. Gratulacje chłopaki. Fajnie się rozwijacie.

 

 
"4" w Koronowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 16 grudnia 2019 10:21

„4” w Koronowie.

Dziewczynki w czwórkach walczyły w Koronowie. Osiem zespołów walczyło w dwóch grupach. Wygrana z Pałacem, Lnianem i Małą Nieszawką dała nam awans z pierwszego miejsca. Pierwszy wygrany gładko mecz z Lnianem, który pretenduje do awansu do MP, uśpił naszą czujność i pojedynek finałowy odwrócił się na korzyść przeciwnika. Ostatecznie dziewczyny uplasowały się na drugiej pozycji. Wiemy co poprawić. Kolejna walka 5 stycznia.

 
Młodziczki w II lidze. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 09 grudnia 2019 12:25

Młodziczki w II lidze.

Ligowa sobota dla młodziczek była niezwykle udana. Dwa pojedynki z Culmenem i Stalą okazały się dla naszych dziewczyn niezbyt trudne. Z Culmenem grały po raz pierwszy, a mecz ze Stalą to zawsze wzbudzający większe emocje niż normalnie. Derby rządzą się swoimi regułami. Kolejny raz na naszą korzyść. Dziewczyny w nowych strojach weszły do II ligi. Zrobimy wszystko, żeby się utrzymać. Gratulacje. Dziękujemy za doping wszystkim rodzicom – z Chełmna i Grudziądza. Stworzyliście gorącą atmosferę.

Poprawiony: poniedziałek, 09 grudnia 2019 12:25
 
Potyczki kadetów. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 09 grudnia 2019 12:24

Potyczki kadetów.

Wyjazd do Bydgoszczy na mecz kadetów nie był jednostronny. Nasi młodzicy walczyli dzielnie, ale zabrakło spokojnej głowy i wiary w zwycięstwo. Panowie jesteście już gotowi na zwycięstwa z Chemikiem nie tylko w swojej kategorii wiekowej.

 

 

 
„4” dziewcząt bezkonkurencyjne. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 02 grudnia 2019 07:37

„4” dziewcząt bezkonkurencyjne.

W Chełmnie odbył się turniej mini siatkówki dziewcząt. W kategorii „czwórek” występowały nasze dziewczyny. Walczyły z zespołami z Chełmna, Świecia, Bydgoszczy, Tucholi i Grudziądza. W rundzie zasadniczej rozegraliśmy pięć spotkań. Z pierwszego miejsca weszliśmy do finału. Tu czekały nas kolejne trzy spotkania. Również wygrane. Żadna z drużyn nie stawiła większego oporu. Pierwsze miejsce zasłużenie przypadło ekipie TS Koset. Za nami Pałac Bydgoszcz i Tucholanka Tuchola

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 47
 

Urząd Miasta

Gerke

Venus

BH

Krazet

Kris-Druk

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Licznik

Odsłon : 575914