aktualności
Mocne rozpoczęcie roku. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
środa, 08 stycznia 2020 20:29

Mocne rozpoczęcie roku.

Pierwszy weekend 2020 roku dla naszych zespołów zaczął się niezwykle pomyślnie. Mocno zaczęli kadeci, młodziczki i młodzicy. Wszystkie zespoły w pierwszy weekend rozgromiły swoich rywali nie pozostawiając złudzeń kto jest mocniejszy. Zaangażowanie i dobrze wykorzystana przerwa świąteczna dała widoczny efekt. Kadeci pokonali Budowlankę Toruń, młodzicy pokonując kolejny raz Chemika i Budowlankę zagwarantowali sobie złoty medal ligi. Dziewczyny spotkały się we własnej hali z Culmenem i w derbach ze Stalą. Po spokojnym meczu z Chełmiankami, nerwowo przebiegał mecz ze Stalą. W pierwszym secie po prowadzeniu 23:18 przegrywamy do 27. Drugi set gładko dla naszych dziewczyn a w tie breaku znowu horror – przegrywając 14:11 wyciągamy seta na 16:14 i cały mecz na korzyść naszych dziewczyn. Bardzo pomocni okazali się rodzice głośno dopingując i na koniec przecierali oczy ze zdumienia jakim wynikiem zakończyło się spotkanie. Ostatecznie dziewczyny awansowały do II ligi. Super. W niedziele grały kontrolny turniej nasze dziewczyny z ”4” przygotowując się do Kindera. Dziesięciogodzinny !!!!!!!!! turniej zorganizowany przez KS Stal zakończyliśmy na zadowalającym piątym miejscu. Druga czwórka uplasowała się na trzynastej pozycji. W zawodach brało udział piętnaście zespołów również z poza naszego województwa.

 
Turniej młodziczek. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 30 grudnia 2019 15:35

Turniej młodziczek.

W dniach 28-29.12.2019 r.  na obiektach sportowych SP 21 odbył się Ogólnopolski Turniej Młodziczek. Organizatorem była firma KOM-VOLLEY oraz TS Koset. Przyjechało 8 zespołów, które  rywalizowały w dwóch grupach. W niedzielę odbyły się play off’y. W oszałamiającym dopingu o pierwsze miejsce walczyły zespoły Gedani i MOS Woli. Rodzice - w większości ojcowie - z Gdańska mocno zagrzewali swoje córki, ale ostatecznie pierwsze miejsce zajęły dziewczyny z Warszawy. Przyznano również nagrody indywidualne dla najlepszych zawodniczek z poszczególnych zespołów oraz wytypowano najskuteczniejsze zawodniczki na poszczególnych pozycjach oraz MVP turnieju.

Do zobaczenia w przyszłym roku.

 
Życzenia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 24 grudnia 2019 11:53

Towarzystwo Sportowe KOSET składa najlepsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.

Wszystkim sympatykom siatkówki życzymy dużo uśmiechu oraz wielu siatkarskich emocji w roku 2020.

 
Kadeci rzucili Chemika na kolana. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 16 grudnia 2019 10:24

Kadeci rzucili Chemika na kolana.

W lidze kadetów, chłopaki (młodzicy) z Kosetu podejmowali najważniejszego rywala. Mecz był niezwykle zacięty, na wysokim poziomie sportowym. Emocji nie brakowało. I stało się. Chłopaki przełamali zły bilans z tym rywalem. Okazali się mentalnie lepsi i po wyśmienitej grze pokonali Chemik 3:1. Trzymać tak dalej. Gratulacje. Dziękujemy „siódmej strefie”-rodzicom - za doping.

 

 

 
Młodziczki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 16 grudnia 2019 10:23

Powrót młodziczek do III ligi.

Tuchola okazała się nieprzyjazna pogodowo i wynikowo. Chociaż po bardzo wyrównanym pojedynku z Lnianem – przegrana 2:1 i to w tie breaku 17:15 mieliśmy nadzieję na odbudowanie się z gospodyniami. Ten drugi pojedynek nam nie wyszedł. To już drugi raz dziewczyny biły się w II lidze. Te doświadczenia zaowocują przy kolejnym razie. Nie damy się.

 

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 47
 

Urząd Miasta

Gerke

Venus

BH

Krazet

Kris-Druk

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 

Licznik

Odsłon : 575901