aktualności
Radość i powrót do II ligi. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
sobota, 18 stycznia 2020 19:55

Radość i powrót do II ligi.

Dzisiaj młodziczki gościły w Chełmnie. Przeciwniczkami były Pałacanki i Chełmnianki. Pierwszy mecz nasze dziewczyny rozegrały z Pałacem Bydgoszcz. Pierwszy set był dramatyczny dla nas. Przy stanie po 14, kontuzji nabawiła się Agata Sokolnicka. Odnowił się uraz nabyty na treningu i musiała zejść z boiska w celu opatrzenia rozciętej brody. To wydarzenie zdekoncentrowało dziewczyny i set zakończył się wygraną Pałacu do 22. Druga odsłona już w pełni koncentracji i trenerowi Kromrychowi pozostało tylko rozłożyć ręce i pogodzić się z miażdżącą porażką - 25:9. Tie break poszedł za ciosem i dziewczyny wygrały do 9. Zwyciężczynią pomagali nasi rodzice i  licznie zgromadzeni sympatycy z Chełmna. Ogłuszający doping bębnów nie pozwalał na swobodne porozumiewanie się z zawodniczkami. Drugi mecz z gospodyniami i przyjazny doping tym razem był przeciwko nam. Koncentracja, uważna gra pozwoliła na świętowanie drugiego zwycięstwa i awansu do II ligi. Na początku drugiego seta niekomfortowo poczuła się Oliwia Wieczorkowska uskarżając się na bóle barku. Zastąpiła ją Weronika Markowska, która doprowadziła zespół do zwycięstwa. Również bardzo dobrze zafunkcjonowała Agata Cywińska nie na swojej pozycji – bo na środku. Tak że mieliśmy na boisku trzy rozgrywające w różnych konfiguracjach. Wielką radość i zadowolenie dziewczyn mogliśmy oglądać i słyszeć jeszcze długo po meczu.

 
„2” i „3” w Szczecinku. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 13 stycznia 2020 07:32

„2” i „3” w Szczecinku.

Młodzi chłopcy pojechali do Szczecinka na zawody „dwójek” i „trójek”. Poszło bardzo dobrze. Proszę przejść na facebooka, gdzie jest pełna relacja z zawodów.

 
Młodziczki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 13 stycznia 2020 07:31

Młodziczki w III lidze.

Dziewczyny grały tym razem w Toruniu, w nowo oddanej po kapitalnym remoncie hali na Skarpie. Zaczęliśmy bardzo wcześnie bo już o 8.30. Nasze przeciwniczki są wyżej notowane w rankingu – na trzeciej i czwartej lokacie. W pierwszym meczu dziewczyny trzymały kontakt do 15, 18 punktu. Zabrakło trochę więcej wiary w swoje umiejętności, no i szczęścia. Z Tucholą to już zupełnie inna odsłona. Ale cwaniactwa i zimnej głowy w końcówkach miały więcej przeciwniczki. Pierwszego seta wygrywały nasze dziewczyny 22 :18, szczeście Tucholanek i same błędy z naszej strony nie dały nam zwycięstwa. Drugiego seta gładko wygraliśmy. A tie break to znowu nerwówka i wynik na korzyść przeciwnika. Bardzo dobre spotkanie, które napawa optymizmem. Do końca sezonu jeszcze dwie kolejki. Zakończymy sezon w drugiej lidze. Taki mamy cel. Tam jest nasze miejsce w tych rozgrywkach.

 

 

 

 
Młodzicy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 13 stycznia 2020 07:31

Młodzicy dalej w sztosie.

Liga młodzików jeszcze trwa. Do końca jeszcze trzy kolejki. Dzisiaj ograliśmy Chemik i Budowlankę. Po szybkim (do 11) i nudnym pierwszym secie, chłopaki się zdekoncentrowali i pozwolili sobie na oddanie seta ( pierwszego w tym sezonie). Szybko się opamiętali i trzeci set zakończył się do pięciu!!! Złoto już jest, ale koncentrację trzeba trzymać do końca. Tak robimy. Przecież jesteśmy zespołem z klasą.

 

 
Kadeci PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 13 stycznia 2020 07:30

Kadeci w ¼ FMP.

Ostatnia kolejka dla naszych kadetów i ostatecznie czwarta lokata. Lniano pokonane najszybciej w sezonie – w 55 minut. Ta wygrana przypieczętowała trzecie miejsce w lidze i brązowy medal. Awans do ¼ Finału Mistrzostw Polski wywalczyliśmy jednak z drugiej pozycji, ponieważ dwie pierwsze pozycje zagwarantowali sobie zawodnicy z Chemika. A ponieważ do rozgrywek centralnych może wejść tylko jeden zespół z klubu, to „Koseciaki” wchodzą z drugiego miejsca. Gratulacje chłopaki i powodzenia dalej.

 

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 7 z 47
 

Urząd Miasta

Gerke

Venus

BH

Krazet

Kris-Druk

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

Licznik

Odsłon : 575907