aktualności
Powołania do kadr. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 13 maja 2019 06:19

Powołania do kadr.

Trenerzy Artur Hofman i Jacek Nowak powołali zawodników na OOM. Wśród 12 powołanych jest pięciu chłopców naszego klubu -  Krupa Filip, Krzemiński Kacper, Krzemiński Jakub, Witkowski Jan, Strycharz Kacper. Od poniedziałku przebywać będą na zgrupowaniu, w środę w Bydgoszczy otrzymają powołania na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży a w czwartek wyjeżdżają na zawody, które odbywać się będą w Skarżysku Kamiennej. Trzymamy kciuki.

Kujawsko – Pomorski Związek Piłki  Siatkowej powołał zawodniczki  naszego klubu: Natalię Bandurską i Wiktorię Szpyrę na obóz sportowy  Kadry Nadziei Olimpijskiej. Obóz odbędzie się w Grudziądzu.

Poprawiony: poniedziałek, 13 maja 2019 07:12
 
Testy do klasy sportowej w IV LO. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 13 maja 2019 06:18

Testy do klasy sportowej w IV LO.

Przed chętnymi absolwentami szkół gimnazjalnych stoi po raz pierwszy szansa rozwoju przygody z siatkówką i jednocześnie kontynuacją nauki w szkole średniej. TS Koset jest patronem i współorganizatorem tej inicjatywy. Zapraszamy chętnych, którzy pragną uprawiać zawodniczo piłkę siatkową jednocześnie ucząc się w klasie sportowej w IV LO w Grudziądzu na testy sprawnościowe w poniedziałek 27 maja na godzinę 16.30 do hali sportowej SP 21 na oś. Lotnisko.

 
Chińczycy górą. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 06 maja 2019 07:01

Chińczycy górą.

Bardzo ciekawy mecz rozegrali kadeci Kosetu z zawodnikami szklącymi się w Gdańsku pod okiem krajowych szkoleniowców, a pochodzącymi z Chin i oficjalnie reprezentującymi Uniwersytet w Pekinie. Mecz zakontraktowany został na pięć setów. Wszystkie były emocjonujące, trzymające w napięciu do ostatniej piłki. Ostatecznie TS Koset przegrał 1:4. Obie strony umówiły się na kolejne spotkanie w Gdańsku. Po meczu pojechaliśmy na starówkę, Górę zamkową. Gościom bardzo się nasze miasto podobało – szczególnie na Klimku. Na koniec byliśmy w grudziądzkiej fabryce czekoladek. Wszystkim smakowały miejscowe łakocie.

Poprawiony: poniedziałek, 06 maja 2019 07:01
 
Chińczycy z Pekinu przeciwko kadetom TS Koset. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 29 kwietnia 2019 20:15

Chińczycy z Pekinu przeciwko kadetom TS Koset.

We wtorek 30 kwietnia czeka nas ciekawy mecz towarzyski pomiędzy TS Koset a zawodnikami chińskimi przebywającymi na rocznym zgrupowaniu w Gdańsku a reprezentującymi Uniwersytet w Pekinie. Początek spotkania o godz. 12.30 w hali na os. Lotnisko.

Poprawiony: wtorek, 30 kwietnia 2019 19:45
 
Ruszyły Kindery. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 29 kwietnia 2019 20:14

Ruszyły Kindery.

W naszym województwie ruszył największy turniej w Polsce dla dzieci uprawiających piłkę siatkową – Kinder+SPORT. TS Koset organizuje już szósty rok dla województwa kujawsko-pomorskiego mistrzostwa w mini siatkówce. W pierwszej fazie uczestniczyło 423 zawodników. 27 kwietnia odbyła się druga runda zawodów i wszystkie nasze zespoły awansowały do ścisłego finału, który odbędzie się 18 maja w hali na os. Lotnisko. Nasi zawodnicy uzyskali awans w każdej kategorii wiekowej na pierwszym miejscu w swoich grupach rozgrywkowych i będą rozstawieni w finale. Gratulacje.

Poprawiony: poniedziałek, 29 kwietnia 2019 20:15
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 35
 

Urząd Miasta

Gerke

Venus

BH

Krazet

Kris-Druk

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 

Licznik

Odsłon : 288202