Powołania do kadr. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak   
poniedziałek, 13 maja 2019 06:19

Powołania do kadr.

Trenerzy Artur Hofman i Jacek Nowak powołali zawodników na OOM. Wśród 12 powołanych jest pięciu chłopców naszego klubu -  Krupa Filip, Krzemiński Kacper, Krzemiński Jakub, Witkowski Jan, Strycharz Kacper. Od poniedziałku przebywać będą na zgrupowaniu, w środę w Bydgoszczy otrzymają powołania na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży a w czwartek wyjeżdżają na zawody, które odbywać się będą w Skarżysku Kamiennej. Trzymamy kciuki.

Kujawsko – Pomorski Związek Piłki  Siatkowej powołał zawodniczki  naszego klubu: Natalię Bandurską i Wiktorię Szpyrę na obóz sportowy  Kadry Nadziei Olimpijskiej. Obóz odbędzie się w Grudziądzu.

Poprawiony: poniedziałek, 13 maja 2019 07:12
 
 

Urząd Miasta

Gerke

Venus

BH

Krazet

Kris-Druk

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 

Licznik

Odsłon : 396240