Horror kadetów. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak
wtorek, 07 listopada 2017 14:25

Horror kadetów.

W sobotę rozpoczęli zmagania ligowe kadeci TS Koset. Poszli w ślady juniorów fundując licznie zgromadzonym kibicom pięciosetowy mecz z NTS Nakło. Dwa pierwsze sety przegrane. Pierwszy do 21. Drugi do 26. Kolejny pod całkowitą kontrolą Koset wygrał do 19. Czwarty set rozpoczął się od stanu 6:0 dla NTS. Chłopaki zaczęli odrabiać straty i wygrali czwartego seta do 22. W piątym secie również huśtawka wyników. Do stanu po 12 wynik był otwarty i to my mieliśmy lepszą passę. Dwa błędy z naszej strony spowodowały, że przegraliśmy seta i mecz.  Szkoda wyniku, ale to pierwszy mecz w lidze. Następne będą już po naszej myśli. Tym bardziej, że mamy wspaniałych kibiców. Kolejny mecz kadetów na Lotnisku dopiero 9 grudnia o 10.00.

Poprawiony: wtorek, 07 listopada 2017 14:27