Liga młodzików PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak
wtorek, 21 stycznia 2014 17:54

Liga młodzików.
Pierwsza i druga liga młodzików 19 stycznia swoje mecze rozgrywała w Toruniu. Podopieczni trenera Jacka Nowaka zaliczyli bardzo udany występ. Zaczęli od zdecydowanej wygranej z NTS Nakło. Drugi mecz mieli zdecydowanie trudniejszy. Przeciwnikiem był toruński AZS. Pierwszego seta wygrał Koset, przegrywając po zaciętym pojedynku drugiego. Ostatecznie trzeci set po bardzo wyrównanej walce do samego końca na swoje konto zaliczył AZS. TS Koset I pozosta w pierwszej lidze przybliżając szanse na srebrny medal. Do końca rozgrywek pozostały dwie kolejki.
Drugi zespół młodzików za swoich przeciwników miał Budowlankę Toruń i Chemika Bydgoszcz. Emocjonujący był mecz z Budowlanką. Koset przegrał 2:0, ale w pierwszy set zakończył się 28:26, a drugi 26:24 dla Torunia. Równą walkę chłopcy podjęli z Chemikiem, chociaż wynik również był 2:0.
Następna kolejka rozgrywek odbędzie się 26 stycznia w hali sportowej ZSO nr 5 w Grudziądzu jednocześnie dla I i II Ligii młodzików. Serdecznie zapraszamy kibiców.