SUKCES SIATKARSKIEJ „TRÓJKI” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dagmara Kosińska
niedziela, 24 listopada 2013 19:36

SUKCES   SIATKARSKIEJ „TRÓJKI”
W ubiegły weekend w Wałczu odbył się  III Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Siatkowej Chłopców w kategorii „3”, organizowany przez UKS Volley przy SP4.
Nasze miasto i barwy grudziądzkiego KOSETU reprezentowali uczniowie klasy 5 siatkarskiej w składzie: KACPER  PAWLIK, KACPER  SZULERECKI, SZYMON KORDOWSKI i  KACPER  MAJCHRZAK .

W turnieju wystartowało 36 zespołów – 130 zawodników reprezentujących Mazowsze, Podlasie, Pomorze, Wielkopolskę, Dolny Śląsk i Pomorze Zachodnie. W ciągu 2 dni każdy zespół rozegrał 22 spotkania, których łącznie było 400. Mecze rozgrywane były w trzech grupach eliminacyjnych po 12 zespołów, a następnie cztery najlepsze zespoły z każdej grupy awansowały do gier finałowych, a dalsze zostały proporcjonalnie rozdzielone na grup, w których zespoły grały o miejsca 13-24 i 25-36.
Po zaciętej rywalizacji nasi chłopcy zajęli 3 miejsce po zwycięskim Zbąszynku i SPS Lębork.
Serdecznie gratulujemy tego wielkiego sukcesu!!!
Wyjątkowo gościnni okazali się gospodarze, którzy zajęli 19 miejsce Volley III (dziewczęta), XXVII – 2 zespół UKS Volley I i XXXII – II zespół.
Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe koszulki i upominki. 6 pierwszych zespołów uhonorowano pucharami i nagrodami rzeczowymi. Trzy  pierwsze zespoły otrzymały dodatkowo medale.

Poprawiony: środa, 27 listopada 2013 18:19